INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIELNICY PRAGA POŁUDNIE
Dnia 11.09.2018 roku na Bulwarze Stanisława Augusta przy Parku Skaryszewskim odbyły się dzielnicowe zawody lekkoatletyczne w biegach przełajowych w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Szkołę Podstawową nr 312 reprezentowali dziewczęta i chłopcy z klas IV- VI.
DRUŻYNĘ DZIEWCZĄT SP 312 REPREZENTOWAŁY:
Turowska Aleksandra 5A , Suchenek Aleksandra 5B ,Krześniak Weronika 5B, Kowalewska Maria 5B, Rosłaniec Gabriela 5C, Parda Karina 5E Wojciechowska Jagoda 5H, Ciesielska Wiktoria 6B, Malinowska Maja 6D Tujaka Sara 6D, Tęczyńska Iga 6F, Jarząb Aleksandra 6F Reger Pola 7B, Gąsiewska Wiktoria 7D, Falbowska Klaudia 7F, Brzeska Sandra 7F

CHŁOPCY:
Winiarz Adam 5A, Woźniak Maciej 5B, Gruchalski Hubert 5C, Stybliński Mateusz 5F, Żochowski Kamil 6B, Chrzan Paweł 6C, Dobraczyński Jakub 6C, Grzelak Wojciech 6D, Kaczmarek Tomasz 6D, Wesołowski Eryk 6E, Malarecki Łukasz 6F Pajura Bartosz 6G, Rożko Mikołaj 6G, Kamiński Bartosz 7B, Szupiluk Michał 7B Gawiński Rafał 7C, Włodarski Emilian 7C, Kowalewski Jerzy 7F

Miło nam poinformować, że medalowe miejsca zdobyli:
I miejsce - Eryk Wesołowski z klasy 6E
III miejsce -Karina Parda z klasy 5E

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły ze sportowym duchem walki.
GRATULUJEMY!!!

FINAŁ WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
Dnia 04.10.2018 r. odbył się finał Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych. Najlepsi zawodnicy wytypowani podczas zawodów dzielnicowych, reprezentowali dzielnicę Praga - Południe, a wsród nich uczniowie naszej szkoły.

Reprezentacja SP 312 wystąpiła w następującym składzie:
DZIEWCZĘTA:

Karina Parda z klasy 5E
Maja Malinowska z klasy 5D
Wiktoria Gąsiewska z klasy 7D
Sandra Brzeska z klasy 7F
CHŁOPCY:
Maciej Woźniak z klasy 5B
Mateusz Stybliński z klasy 5F
Eryk Wesołowski z klasy 6E
Osiemnaście dzielnic stolicy rywalizowało o medale Szkolnych Mistrzostw Warszawy. Wszystko rozpoczęło się po godzinie 9.45, pogoda dopisała, a uczniowie SP 312 nie zawiedli spisując się „na medal” dosłownie i w przenośni.

Zajęcia.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje ERYK WESOŁOWSKI z klasy 6E, który w Mistrzostwach Warszawy zdobył III miejsce - brązowy medal. Brawo!!!

Zajęcia.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałych wyników oraz bardzo dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.
GRATULUJEMY !!!

SPORT 2017/2018

SPORT 2016/2017

SPORT 2015/2016

Do pobrania prezentacja multimedialna w cyklu spotkań organizowanych przez nasza szkołę pt. "Spotkanie z Mistrzem" (ok. 8 MB)

Do pobrania prezentacja multimedialna dotycząca Kamili Skolimowskiej (ok. 45 MB)

1 VI 2010r. odbyła się uroczystość nadania nowo wybudowanym obiektom sportowym przy szkole imienia Kamili Skolimowskiej. W tym dniu nastąpiło odsłonięcie płaskorzeźby z wizerunkiem wybitnej medalistki i jej popiersia. Na uroczystej akademii zostały wręczone wybitnym dzieciom sportowcom okolicznościowe medale z wizerunkiem Kamili Skolimowskiej. Tę uroczystość zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele władz samorządowych, olimpijczycy, media. Zdjęcia z nadania imienia dostępne w zakładce Archiwum - Rok szkolny 2009/2010.

Kamila Skolimowska

Kamila Skolimowska (ur. 4 listopada 1982 w Warszawie, zm. 18 lutego 2009 w Vila Real de Santo António) – polska lekkoatletka, uprawiająca rzut młotem, mistrzyni olimpijska. Córka Roberta, znanego sztangisty, medalisty mistrzostw świata i olimpijczyka z 1980. Członkini grupy lekkoatletycznej Samsung Team.